Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuvarından Doyumsuz Müzik Ziyafeti

Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuvarı akademisyen ve öğrencilerinin düzenlediği “Piyano Eşliğinde Eserler”in sunulduğu konser Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuarı akademisyen ve öğrencilerinin düzenlediği “Piyano Eşliğinde Eserler”in sunulduğu konser Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Programa Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar, Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yavuz Demirtaş, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Cihan Çakıcı, öğretim üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tek bölüm halinde sunulan konserde, Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğretim üyesi Prof. Dr. Nino Kvachantiradze Piyano eşliğinde birbirinden güzel eserler icra ederken, Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğretim elemanı Deniz Budan Türk Sanat Müziği eserleri ve Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müdür Yardımcısı öğretim görevlisi Mustafa Öztürk ise birbirinden güzel türküler seslendirdi.